Halo Busko 9 Lokalne 9 Basen letni w Stopnicy zostanie otwarty na sezon 2024 – przygotujcie się na lato pełne atrakcji!

Basen letni w Stopnicy zostanie otwarty na sezon 2024 – przygotujcie się na lato pełne atrakcji!

utworzone przez | cze 27, 2024 | Lokalne

Już wkrótce otwarcie basenu letniego w Stopnicy

Od 29 czerwca do 31 sierpnia 2024 roku mieszkańcy Stopnicy i okolic będą mogli korzystać z basenu sezonowego. Jest to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników letnich kąpieli i aktywnego wypoczynku.

Basen w Stopnicy – bezpieczne miejsce do kąpieli na świeżym powietrzu pełne atrakcji

Basen w Stopnicy ma wymiary 15 na 33 metry, co pozwala na swobodne pływanie i zabawę w wodzie. Dodatkową atrakcją jest zjeżdżalnia o długości 60 metrów, która z pewnością dostarczy wielu emocji zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dla najmłodszych przewidziano specjalny brodzik, zapewniający bezpieczne warunki do zabawy w wodzie.

Wokół basenu znajduje się wiele dodatkowych atrakcji, które umilą czas spędzony na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości jest mini park linowy, skatepark, boisko do piłki plażowej oraz kort tenisowy. Dla tych, którzy lubią grillować, przygotowano altanę grillową.

reklama fablen busko

Kiedy otwarty jest basen letni w Stopnicy?

Basen będzie czynny od poniedziałku do niedzieli. W poniedziałki możecie korzystać z niego w godzinach od 13:00 do 19:00, natomiast od wtorku do niedzieli od 11:00 do 19:00. Nad bezpieczeństwem kąpiących się czuwać będą wykwalifikowani ratownicy, co zapewni komfort i spokój dla wszystkich korzystających z obiektu.

Ile kosztuje wstęp na basen letni w Stopnicy?

Cennik na sezon 2024 jest bardzo przystępny:

Dzieci do lat 3 – wstęp bezpłatny,
Dzieci i młodzież do lat 18 – 5 zł za godzinę,
Dorośli – 9 zł za godzinę,
Wypożyczenie kajaka i rowerka wodnego – 8 zł

instal4u reklama

Atrakcje towarzyszące otwarciu basenu letniego w Stopnicy w sezonie letnim 2024

Organizatorzy przewidzieli również szereg wydarzeń specjalnych, które uatrakcyjnią pobyt na basenie. W planach są m.in. nocne pływanie od godziny 20:00 do 22:00, nauka pływania dla dzieci z terenu Gminy Stopnica, zajęcia aerobiku w wodzie, zawody w pływaniu kajakiem na czas oraz pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej. Terminy tych wydarzeń będą ogłaszane na bieżąco.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z basenu letniego w Stopnicy, jest to miejsce idealne dla wypoczynku dla całych rodzin!

basen letni w stopnicy
basen letni w stopnicy

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE