sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Lokalne 9 Bar Karmnik ze Skorzowa, nowy partner naszego katalogu firm i obiektów – miejsce, w którym dobrze zjesz [VIDEO]

Bar Karmnik ze Skorzowa, nowy partner naszego katalogu firm i obiektów – miejsce, w którym dobrze zjesz [VIDEO]

utworzone przez | sty 25, 2024 | Lokalne

Bar Karmnik ze Skorzowa – nowy partner naszego katalogu firm i obiektów, to miejsce, w którym można zjeść smaczny obiad lub spędzić miły czas z rodziną i przyjaciółmi

 

Miło nam poinformować, że Bar Karmnik znajdujący się w Skorzowie  przy stacji paliw Avia i hotelu Garden Villa (droga Busko-Zdrój – Kielce), w którym możecie wynająć pokój dołączył do naszego katalogu firm i obiektów.

Bar Karmnik otwarty jest codziennie od godziny 9:00 do 20:00.

W ofercie Baru Karmnik znajdują się śniadania, zupy, sałatki, dania obiadowe oraz desery. Codziennie w ofercie jest bardzo smaczne danie dnia, które można kupić w bardzo przystępnej cenie.

reklama fablen busko

Bar Karmnik – miejsce w którym zjesz smacznie, zdrowo i pożywnie 

 

„Dbamy o to, aby nasze potrawy były nie tylko smaczne, ale również zdrowe i pożywne” – mówi właścicielka lokalu, Hanna Kaszowicz. – „W naszej kuchni wykorzystujemy tylko świeże, lokalne produkty, które pochodzą od sprawdzonych dostawców.”

Bar Karmnik to idealne miejsce zarówno dla osób, które chcą zjeść smaczny obiad, jak i dla tych, którzy szukają miejsca na rodzinny obiad czy spotkanie z przyjaciółmi.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy dołączyć do katalogu firm i obiektów” – mówi Hanna Kaszowicz. – „Liczymy, że dzięki temu nasi goście będą mogli nas znaleźć i przekonać się, że serwujemy pyszne i zdrowe potrawy.”

Zapraszamy do odwiedzenia Baru Karmnik w Skorzowie!

Chcesz dołączyć do naszego katalogu firm i obiektów i wypromować swoją firmę? Skontaktuj się z nami, płynie z tego wiele korzyści!

/materiał sponsorowany/

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE