Anioły Dobroci w Busku-Zdroju – Stowarzyszenie Anioł kontynuuje akcję na rzecz Dawida Szpaka [VIDEO]

utworzone przez | lis 18, 2023 | Lokalne

Anioły Dobroci w Busku-Zdroju – warsztaty z lepienia aniołów z masy solnej

W ubiegłym tygodniu buskie Stowarzyszenie Anioł zorganizowało warsztaty, podczas których uczestnicy tworzyli anioły z masy solnej. Wydarzenie miało na celu kontynuację corocznej akcji „Anioł Dobroci”, dedykowanej wsparciu Dawida Szpaka, młodego mieszkańca Buska-Zdroju, który boryka się z ataksją rdzeniową-móżdżkową.

Czwarty rok akcji Anioły Dobroci w Busku-Zdroju

To już kolejny rok z rzędu, kiedy społeczność Buska mobilizuje się, by pomóc Dawidowi w jego walce z chorobą. Warsztaty, które odbyły się w ostatnich dniach, były nie tylko okazją do kreatywnej zabawy, ale także szlachetnego celu – zebrania funduszy na leczenie Dawida. To już czwarta akcja Anioły Dobroci w Busku-Zdroju. W tym roku do akcji dołączył Zespół Placówek Oświatowych w Dobrowodzie.

Stowarzyszenie Anioł zaprasza do wzięcia udziału w akcji Anioły Dobroci

W tym roku anioły stworzone podczas warsztatów trafią do wielu miejsc w Busku-Zdroju. Wszystkie firmy i instytucje, które chciałyby zaangażować się w pomoc, są serdecznie zapraszane do sprzedaży tych unikatowych rękodzieł u siebie. Każda złotówka zebrana ze sprzedaży aniołów będzie miała bezpośredni wpływ na poprawę życia Dawida.

miejsce na reklame prostokat

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE