Wystawa „Aniołowo” Olgi Hnatyszak-Myśliwiec w buskiej Tężni [VIDEO]

utworzone przez | lis 29, 2023 | Lokalne

Już od 1 grudnia możecie podziwiać wystawę „Aniołowo” lokalnej artyski Olgi Hnatyszak-Myśliwiec.

Już od 1 grudnia w tężni w Busku-Zdroju, możecie oglądać niezwykłą wystawę miejscowej artystki, Olgi Hnatyszak-Myśliwiec

Olga Hnatyszak-Myśliwiec – ciekawa artystka z tworząca w Radzanowie

Olga Hnatyszak-Myśliwiec to artystka, która od lat oddaje się sztuce malowania ikon, aniołów i innych wyjątkowych dzieł. Jednak to, co czyni jej prace tak niepowtarzalnymi, to surowe materiały, na których artystka wyraża swoją twórczość.

W tężni możemy podziwiać prace Oli, które powstały na starych, około 100-letnich deskach, pochodzących z rozbiórki wiejskich chałup. To nie tylko obrazy, lecz również historie zapisane w drewnie, które Olga odkrywa i przekształca w nowoczesne dzieła sztuki. Każda deska to kawałek lokalnej przeszłości, który artystka przywraca do życia za pomocą swojego niezwykłego talentu.

Wstęp na wystawę Aniołowo Olgi-Hnatyszak-Myśliwiec w buskiej Tężni

Wystawa w domu zdrojowym przy tężni jest dostępna dla mieszkańców i gości do końca tego roku. Wstęp jest całkowicie bezpłatny i możecie oglądać ją w godzinach otwarcia Domu Zdrojowego. Zachęcamy do odwiedzenia tego niezwykłego miejsca i zanurzenia się w fascynującym świecie sztuki lokalnej artystki. Olga Hnatyszak-Myśliwiec, poprzez swoje prace, wprowadza nas w niezapomnianą podróż przez historię i tradycję Buska-Zdroju, tworząc jednocześnie most pomiędzy przeszłością a teraźniejszością.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE