kregielnia chicago gora reklama

Relacja z VI Przeglądu Kolęd i Pastorałek Szkół Podstawowych „Anielskie Kolędowanie” [VIDEO]

utworzone przez | gru 8, 2023

Anielskie kolędowanie w Busku-Zdroju

W dniu 7 grudnia sala widowiskowa Buskiego Samorządowego Centrum Kultury zamieniła się w miejsce pełne świątecznej atmosfery podczas Anielskiego Kolędowania. Impreza, zorganizowana przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (SOSW) w Broninie oraz Stowarzyszenie „Daj Dziecku Nadzieję”, miała na celu nie tylko wprawić gości w świąteczny nastrój, lecz także dać szansę dzieciom i młodzieży na prezentację swoich talentów w wykonaniu kolęd i pastorałek.

Anielskie Kolędowanie w BSCK: świąteczne melodie i społeczna integracja pod patronatem SOSW w Broninie i stowarzyszenia Daj Dziecku Nadzieję

Program obejmował różnorodne utwory, od tradycyjnych kolęd po nowoczesne aranżacje. Pod kierunkiem utalentowanych nauczycieli i instruktorów, młodzi artyści prezentowali swoje umiejętności wokalne i muzyczne. 

Anielskie Kolędowanie w BSCK okazało się nie tylko wydarzeniem kulturalnym, lecz także społecznym, integrującym lokalną społeczność pod patronatem SOSW w Broninie i Stowarzyszenia „Daj Dziecku Nadzieję”. Po zakończeniu koncertu mieszkańcy jednogłośnie podkreślali wyjątkową atmosferę i znaczenie tego świątecznego spotkania.

Anielskie Kolędowanie w Busku-Zdroju – wydarzenie muzyczne, które powinno zostać w naszym mieście na zawsze 

Niech Anielskie Kolędowanie, organizowane przez SOSW w Broninie i Stowarzyszenie „Daj Dziecku Nadzieję”, stanie się tradycją, przynoszącą radość i magię Świąt Bożego Narodzenia każdego roku, budując jednocześnie więzi społeczne w sercach mieszkańców.

 

 

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE