Halo Busko9Wydarzenia9Sport9ROlKove – pokazy i warsztaty w Buskiej Tężni
rolkove

ROlKove – pokazy i warsztaty w Buskiej Tężni

Tężnia w Busku-Zdroju 19 maja 2024 , 15:00 - 18:00 wstęp wolny https://www.facebook.com/tezniabusko/?locale=pl_PL

ROlKove – wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników szaleństwa na dwóch kółkach!

Już 19 maja 2024 r. w Busku-Zdroju ramach Dni Otwartych dla Turystyki, miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mieli niepowtarzalną okazję do uczestnictwa w pokazach i warsztatach jazdy na rolkach. Wydarzenie odbędzie się w kompleksie Tężni w Busku-Zdroju, w niedzielę, 19 maja, w godzinach od 15:00 do 18:00.

hotel zamek derslawa

ROlKove – pokazy i warsztaty rolkowe z Anną Żelechowską!

Anna Żelchowska, znana modelka i aktorka, a także instruktorka Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich, poprowadzi warsztaty. Anna, która jest pasjonatką jazdy na rolkach, połączy w swoich pokazach elementy tańca i slalomu, której to dyscypliny została mistrzynią w 2019 roku, wygrywając Amatorską Ligę Slalomową. Uczestnicy warsztatów będą mieli szansę nie tylko nauczyć się podstaw jazdy, ale również podziwiać umiejętności Anny, która swoje doświadczenia dokumentuje na Instagramie i TikToku, inspirując tysiące obserwujących.

Anna Żelchowska jest również studentką kierunku „Sztuka i edukacja” na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i aktywnie udziela lekcji jazdy na rolkach i wrotkach. Jej miłość do zwierząt, a zwłaszcza ptaków, które symbolizują dla niej wolność, znajduje odzwierciedlenie w jej stylu jazdy.

Wydarzenie ROlKove to doskonała okazja, aby podziwiać talent Anny, nauczyć się nowych umiejętności i spędzić aktywnie czas w pięknych okolicznościach przyrody Buska-Zdroju.

ROlKove – wydarzenie dostępne dla każdego miłośnika rolek!

Zapraszamy wszystkich entuzjastów ruchu na świeżym powietrzu, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych rolkarzy. To wyjątkowa okazja, aby spotkać się z profesjonalistką i czerpać z jej bogatego doświadczenia.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji i odwiedźcie kompleks Tężni w Busku-Zdroju!

Dni Otwarte dla Turystyki – moc wrażeń dla każdego!

Warto przypomnieć, że Dni Otwarte dla Turystyki obfitują również w inne ciekawe atrakcje!
17 maja o godzinie 15:00, odbędzie się Rajd Pieszy do Winnicy Zbrodzice. To świetna propozycja dla miłośników aktywnego spędzania czasu, którzy chcą połączyć wędrówkę po malowniczych szlakach Ponidzia z degustacją lokalnych win. Rajd zostanie zwieńczony koncertem zespołu „Zepsuł” Belon w muzycznej tężni w młodzieżowej odsłonie!

Natomiast 18 maja o godzinie 15:00 będzie można przeżyć niesamowitą podróż, która poruszy każdego miłośnika sztuki, w ramach Spaceru śladami buskich artystów!

Dzień ten będzie też obfitował w wydarzenia przygotowane specjalnie dla wszystkich poszukujących mocniejszych wrażeń! Od godziny 13:00 do 19:00 w kompleksie Buskiej Tężni, będzie mieć miejsce wydarzenie specjalnie dla nich – Ekstremalna Turystyka, będzie okazją do sprawdzenia się na ściance wspinaczkowej, strzelnicy ASG, a także podczas strzelania z łuku!

19 maja to wydarzenia przygotowane dla miłośników dwóch kółek- od godziny 11:00 do 15:00 odbywać się będzie Rajd rowerowy „Rowerem przez Busko”, którego start przewidziany jest przy Budynku Domu Zdrojowego.

rolkove

Źródło: Tężnia w Busku-Zdroju

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE