Halo Busko9Wydarzenia9Sport9Mecz w ramach 4 ligi świętokrzyskiej: AKS 1947 Busko-Zdrój – Hetman Włoszczowa
aks 1947 busko-zdrój

Mecz w ramach 4 ligi świętokrzyskiej: AKS 1947 Busko-Zdrój – Hetman Włoszczowa

Stadion Miejski w Busku-Zdroju 5 maja 2024 , 17:00 10 złotych

AKS 1947 Busko-Zdrój – Hetman Włoszczowa – mecz na stadionie w Busku-Zdroju

W najbliższą niedzielę, 5 maja, na stadionie w Busku odbędzie się niezwykle ważne spotkanie dla miejscowego klubu AKS 1947 Busko-Zdrój. Podopieczni trenera Tadeusza Krawca po meczu z Koroną II Kielce zmierzą się z Hetmanem Włoszczowa, aktualnie zajmującym 16. miejsce w tabeli 4 ligi.

palac w konarach reklama

Stawka meczu jest wysoka, ponieważ AKS stracił w tej rundzie sporo punktów. Kibice w Busku wierzą, że ich faworyci pokonają Hetman.

Hetman Włoszczowa to zespół, który walczy o utrzymanie w lidze. Nie jest to łatwe zadanie, ale drużyna z Włoszczowy z pewnością nie odda łatwo punktów w Busku. Zapowiada się więc emocjonujący mecz.

Początek spotkania w niedzielę o godzinie 17:00 na stadionie w Busku. Zapraszamy wszystkich kibiców do kibicowania AKS-owi !

aks 1947 busko-zdrój

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE