Halo Busko9Wydarzenia9Spektakle9Teatr Ciut Frapujący z Pińczowa oczaruje Busko Zdrój sztuką „Narty Ojca Świętego”!
Narty Ojca Świętego

Teatr Ciut Frapujący z Pińczowa oczaruje Busko Zdrój sztuką „Narty Ojca Świętego”!

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 13 czerwca 2024 , 19:00 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Teatr Ciut Frapujący z Pińczowa wraca do Buska Zdrój ze spektaklem „Narty Ojca Świętego”!

Miłośnicy teatru w Busku Zdrój szykujcie się na wyjątkowe wydarzenie! Już 13 czerwca na deskach Buskiego Samorządowego Centrum Kultury odbędzie się spektakl „Narty Ojca Świętego” w wykonaniu Teatru Ciut Frapujący z Pińczowa.

Będzie to nie tylko okazja do zobaczenia znakomitej sztuki, ale również do wsparcia potrzebującej osoby. Sławek, zmaga się z wieloma chorobami i przeciwnościami losu, spektakl jest więc okazją na zebranie środków aby pomóc w potrzebie.

restauracja kawiarnia Cynamonowa

„Narty Ojca Świętego” to pełna humoru i absurdu opowieść o odrealnionym świecie Granatowych Gór. Spektakl bazuje na motywach bestsellerowej powieści Jerzego Pilcha i z pewnością porwie publiczność, bawiąc do łez i skłaniając do refleksji.

Dla tych, którzy jesienią mieli okazję obejrzeć sztukę „Narty Ojca Świętego” jesienią w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, mamy dobrą wiadomość. Ewaluująca wraz z kolejnymi występami sztuka z pewnością zaskoczy nowymi akcentami i interpretacją postaci.

„Narty Ojca Świętego” to nie tylko wspaniała rozrywka, ale i szansa na pomoc drugiemu człowiekowi. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Buska Zdrój i okolic na to wyjątkowe wydarzenie.

Narty Ojca Świętego

Źródło: Buskie Samorządowe Centrum Kultury

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE