Halo Busko9Wydarzenia9Rozrywka9Festiwal Baniek w Busku-Zdroju – bajkowy dzień pełen atrakcji
festiwal baniek w busku zdroju 1

Festiwal Baniek w Busku-Zdroju – bajkowy dzień pełen atrakcji

Skatepark w Busku-Zdroju 14 lipca 2024 , 12:00

Już wkrótce Festiwal Baniek w Busku-Zdroju

Już 14 lipca Busko-Zdrój kolejny raz zamieni się w magiczne miejsce, wypełnione tysiącami kolorowych baniek mydlanych! Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców oraz gości na tegoroczny Festiwal Baniek, który odbędzie się na Skateparku. To wyjątkowe wydarzenie zapewni mnóstwo radości i niezapomnianych wspomnień, więc koniecznie zaznaczcie tę datę w swoich kalendarzach!

instal4u reklama

Czego możecie się spodziewać po tej edycji Festiwalu Baniek w Busku-Zdroju?

Festiwal Baniek to przede wszystkim magia tysięcy baniek mydlanych, które wypełnią powietrze nad Skateparkiem. W programie przewidziano liczne atrakcje, które umilą czas zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Uczestnicy będą mogli podziwiać tysiące baniek mydlanych, zarówno małych, jak i dużych, o najróżniejszych kształtach. Do dyspozycji będą także akcesoria, które umożliwią tworzenie własnych, ogromnych baniek mydlanych. Na najmłodszych czekają zabawy konkursowe i animacje, które sprawią, że każdy będzie miał okazję do wspólnej zabawy. Najlepsi DJ’e zadbają o muzykę na żywo, tworząc energetyczną atmosferę pełną radości. Dodatkowo, w strefie dmuchańców dzieci będą mogły się wyszaleć i spędzić czas aktywnie. Spotkanie z ulubionymi postaciami z bajek z pewnością ucieszy najmłodszych uczestników, a możliwość zakupu akcesoriów do puszczania baniek pozwoli na stworzenie własnych, niepowtarzalnych baniek.

restauracja gosciniec zamek derslawa

Szczegóły wydarzenia przedstawiają się następująco: Festiwal odbędzie się 14 lipca, rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do 15:00. Miejscem spotkania jest Skatepark w Busku-Zdroju, a wstęp na imprezę jest bezpłatny. To idealna okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi w wyjątkowej atmosferze, pełnej kolorów i radości. Festiwal Baniek to wydarzenie dla wszystkich, niezależnie od wieku. Organizatorzy zapewniają, że ten dzień na długo pozostanie w Waszych pamięciach. Zobaczcie relację z ostatniego festiwalu baniek.

festiwal baniek w busku-zdroju
Facebook – Holi Święto Kolorów

Źródło: Facebook – Holi Święto Kolorów

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE