Halo Busko9Wydarzenia9Zwiedzanie z przewodnikiem9Spacerki z historią i sztuką z przewodnikiem po Busku-Zdroju
spacer po busku zdroju 19

Spacerki z historią i sztuką z przewodnikiem po Busku-Zdroju

Dom Zdrojowy w kompleksie #TężniaBusko 16 lipca 2024 , 15:00 https://www.facebook.com/tezniabusko

Spacerki z historią i sztuką z przewodnikiem po Busku-Zdroju

W malowniczym Busku-Zdroju, otoczonym urokliwą przyrodątęż i bogatą historią, każda środa stycznia staje się dniem wyjątkowym dla miłośników spacerów pełnych ciekawostek i fascynujących opowieści. Spacerki z historią po busku z przewodnikiem są efektem staranności buskiej Tężni – instytucji, która stawia na aktywne uczestnictwo mieszkańców i turystów w poznawaniu uroków Buska-Zdroju.

montessori reklama

Spacerki z historią i sztuką po Busku-Zdroju z #TĘŻNIABUSKO – cykliczne wydarzenie dla mieszkańców i gości uzdrowiska

Każdy spacer po Busku-Zdroju rozpoczyna się przed Domem Zdrojowym w kompleksie #TĘŻNIABUSKO. To właśnie stamtąd przewodnik zabierze Cię w podróż po ciekawych miejscach, które czekają na odkrycie. Przewodnicy, z pasją i wiedzą na temat historii miasta, wprowadzą Cię w świat dawnych lat, opowiadając fascynujące historie, przedstawiając znaczące miejsca i zdradzając kulisy wydarzeń, które ukształtowały oblicze Buska-Zdroju.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE