Halo Busko9Wydarzenia9Zwiedzanie z przewodnikiem9Spacerki z historią – Spacer z przewodnikiem po Busku-Zdroju
spacery z przewodnikiem po busku

Spacerki z historią – Spacer z przewodnikiem po Busku-Zdroju

Dom Zdrojowy w kompleksie #TężniaBusko 26 marca 2024 , 14:00 wstęp wolny https://www.facebook.com/tezniabusko

W malowniczym Busku-Zdroju, otoczonym urokliwą przyrodą i bogatą historią, każda środa stycznia staje się dniem wyjątkowym dla miłośników spacerów pełnych ciekawostek i fascynujących opowieści. Spacerki z historią po busku z przewodnikiem są efektem staranności buskiej Tężni – instytucji, która stawia na aktywne uczestnictwo mieszkańców i turystów w poznawaniu uroków Buska-Zdroju.

restauracja gosciniec zamek derslawa

Spacerki z historią po Busku-Zdroju z #TĘŻNIABUSKO – cykliczne wydarzenie dla mieszkańców i gości uzdrowiska

5 marca o godzinie 14:00 rozpoczynamy fascynujące podróże w czasie, aby odkryć tajemnice miasta i zanurzyć się w jego bogatej historii. Spacerki z historią to  podróż w czasie, by odkrywać zabytki, opowieści i kulturowe dziedzictwo Buska-Zdroju.

Każdy spacer po Busku-Zdroju rozpoczyna się przed Domem Zdrojowym w kompleksie #TĘŻNIABUSKO. To właśnie stamtąd przewodnik zabierze Cię w podróż po ciekawych miejscach, które czekają na odkrycie. Przewodnicy, z pasją i wiedzą na temat historii miasta, wprowadzą Cię w świat dawnych lat, opowiadając fascynujące historie, przedstawiając znaczące miejsca i zdradzając kulisy wydarzeń, które ukształtowały oblicze Buska-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE