Halo Busko9Wydarzenia9Zdrowie9Senioralia 2024 w Busku-Zdroju: Święto Seniorów pełne atrakcji
senioralia 2024 w busku zdroju 1 1

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju: Święto Seniorów pełne atrakcji

Park Zdrojowy w Busku-Zdroju 13 czerwca 2024 , 10:00 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – wyjątkowe wydarzenie w Parku Zdrojowym pełne atrakcji

Już 13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbędzie się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciąga co roku liczne grono uczestników. Tegoroczna edycja zapowiada się równie interesująco, jak poprzednie.

Główną atrakcją Senioraliów 2024 w Busku-Zdroju będzie występ popularnego kabaretu Kabaret Koń Polski, który poprowadzi całe wydarzenie. Uczestnicy mogą liczyć na mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy, a także na występy wokalne i wokalno-taneczne, przygotowane przez klubowiczów i domowników programu

reklama kregielnia chicago

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – bogaty program artystyczny i zdrowotny

W programie Senioraliów znajdą się liczne występy, które z pewnością umilą czas wszystkim obecnym. Jednak to nie wszystko. Organizatorzy zadbali także o zdrowie uczestników, oferując bezpłatne badania zdrowotne. Seniorzy będą mogli zmierzyć ciśnienie tętnicze, poziom glukozy we krwi, poziom dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu oraz sprawdzić masę i skład ciała.

Dla tych, którzy chcieliby uzyskać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego lub dowiedzieć się więcej o leczeniu uzdrowiskowym, przygotowane będą odpowiednie stanowiska informacyjne. Na miejscu dostępna będzie także tężnia solankowa, która pozytywnie wpływa na zdrowie.

hotel zamek derslawa

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – liczne stoiska promocyjne i informacyjne

Senioralia to nie tylko okazja do zabawy i dbania o zdrowie, ale także możliwość zapoznania się z ofertami różnych instytucji. Uczestnicy będą mogli odwiedzić stoiska m.in. Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, Narodowego Funduszu Zdrowia, Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej, Europejskiego Centrum Konsumenckiego Polska – ECK Polska w Warszawie, Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach, Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Kielcach, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Kielcach, PFRON – Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A.

reklama burger paka

Senioralia w Busku-Zdroju to wydarzenie o zasięgu wojewódzkim, które od kilku lat promuje aktywność i zdrowy styl życia wśród seniorów. Poprzednie edycje odbywały się w Kielcach, Tokarni, Zochcinku oraz Busku-Zdroju, zawsze ciesząc się dużym zainteresowaniem. Zeszłoroczna buska edycja przyciągnęła tłumy, a organizatorzy mają nadzieję, że i w tym roku frekwencja będzie równie wysoka.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Zapraszamy wszystkich seniorów do Parku Zdrojowego w Busku-Zdroju już 13 czerwca 2024 roku. Przyjdźcie, aby wspólnie świętować, bawić się i dbać o swoje zdrowie.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

senioralia 2024 w busku zdroju

źródło: Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w Kielcach

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE