Halo Busko9Wydarzenia9Zdrowie9EKO-Niedziela w Buskiej Tężni
EKO niedziela

EKO-Niedziela w Buskiej Tężni

Tężnia w Busku-Zdroju 21 lipca 2024 , 14:00 wstęp wolny https://www.facebook.com/tezniabusko/?locale=pl_PL

EKO Niedziela: Zagroda edukacyjna – Różane wzgórza, Medytacje

Serdecznie zachęcamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się w ramach cyklu „Lato na trawie” w Buskiej Tężni. W niedzielę, 21 lipca 2024 roku, w godzinach od 14:00 do 17:00, zapraszamy na EKO-niedzielę: Zagrodę edukacyjną – Różane Wzgórza oraz Medytacje.

reklama kregielnia chicago

To niepowtarzalna okazja, aby przenieść się do wiejskiego świata, gdzie swojskie życie przeplata się ze spokojem i harmonią. Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji, które pozwolą na chwilę wytchnienia i odprężenia w otoczeniu natury.

W programie znajdą się między innymi medytacje w zaciszu Tężni, które pozwolą na chwilę refleksji i wyciszenia, a także spotkanie z zagrodą edukacyjną, gdzie będzie można poznać tajniki życia na wsi i zbliżyć się do natury.

To wydarzenie to doskonała okazja, aby naładować baterie i zrelaksować się w otoczeniu pięknych Różanych Wzgórz. Skierowane jest ono do wszystkich, którzy pragną oderwać się od codziennego zgiełku i znaleźć chwilę dla siebie w harmonii z naturą.

Nie przegapcie tej wyjątkowej EKO-niedzieli i spędźcie czas w Buskiej Tężni! Zapraszamy do wspólnego celebrowania lata w pełni spokoju i relaksu. Do zobaczenia 21 lipca 2024 roku o godzinie 14:00!

EKO niedziela

Źródło: Tężnia w Busku-Zdroju

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE