Halo Busko9Wydarzenia9Zajęcia9Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibliotece w Busku-Zdroju
spotkanie dyskusyjnego klubu książki w busku-zdroju

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibliotece w Busku-Zdroju

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju 22 marca 2024 , 13:00 wstęp wolny https://www.biblioteka.busko.pl/ https://www.facebook.com/mgbpbusko

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Busku-Zdroju

Miłośników literatury z całego regionu zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się 22 marca o godzinie 13:00 w buskiej bibliotece.

Tym razem dyskusja dotyczy książki Małgorzaty Rejmer „Bukareszt. Kurz i krew”. Autorka zabiera nas w fascynującą podróż po stolicy Rumunii, odkrywając jej mroczną przeszłość i tętniącą życiem teraźniejszość. To książka, która zmusza do refleksji nad historią, pamięcią i kondycją współczesnego człowieka.

palac w konarach reklama

Spotkanie w Dyskusyjnym Klubie Książki w Busku-Zdroju to nie tylko okazja do podzielenia się swoimi wrażeniami z lektury, ale także do poznania innych pasjonatów literatury i wymiany poglądów. W miłej atmosferze będziemy dyskutować o książce Małgorzaty Rejmer, a także o innych interesujących nas tematach.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

/MGBP Busko/

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE