Halo Busko9Wydarzenia9Zajęcia9Medytacja w „Mini Tężni” w Busku-Zdroju
Medytacja w "Mini Tężni" w Busku-Zdroju

Medytacja w „Mini Tężni” w Busku-Zdroju

Dom Zdrojowy w kompleksie #TężniaBusko 9 lipca 2024 , 19:00 20 zł https://www.facebook.com/tezniabusko

Tężnia Busko-Zdrój zaprasza do wspólnej medytacji w „Mini Tężni” w Busku-Zdroju

Odkryj magiczny świat relaksu i odnowy podczas cyklicznego wydarzenia organizowanego w Mini Tężni, usytuowanej w Domu Zdrojowym przy buskiej Tężni. To niepowtarzalne wydarzenie to doskonała okazja do wzięcia udziału w unikalnym rytuale relaksu, który przywróci harmonię Twojemu ciału i umysłowi.

Busko 2 1

Zrelaksuj się podczas seansów medytacji w Mini Tężni w Busku-Zdroju

Mini Tężnia, otoczona malowniczym parkiem, staje się miejscem, gdzie można doświadczyć niezwykłego odprężenia. Delikatna muzyka i subtelne oświetlenie sprawią, że poczujesz się jak w oazie spokoju. Wyjątkowa atmosfera tego miejsca stwarza doskonałe warunki do osiągnięcia wewnętrznej równowagi.

Udział w tym wyjątkowym wydarzeniu to inwestycja w Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Koszt uczestnictwa wynosi jedynie 20 złotych, co stanowi przystępną cenę za dostęp do chwili relaksu i regeneracji. Twoje ciało zasługuje na chwilę uwagi, a Mini Tężnia w Domu Zdrojowym jest idealnym miejscem, aby się nią delektować.

Busko-Zdrój miejscem wielu ciekawych wydarzeń

Busko-Zdrój jest pełne wielu ciekawych wydarzeń różnego rodzaju. Medytacja w Mini Tężni w Busku-Zdroju jest jedną z wielu aktywności dostępnych w Busku-Zdroju. Zachęcamy do odwiedzenia naszego kalendarza wydarzeń, w którym na bieżąco przedstawiamy cały wachlarz możliwości spędzenia wolnego czasu nie tylko w Busku-Zdroju lecz w wielu ciekawych miejscach.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE