Halo Busko9Wydarzenia9Wystawy artystyczne9Zdzisław Beksiński – fotografia artystyczna w Busku-Zdroju
Autorska wystawa Zdzisława Beksińskiego w BSCK

Zdzisław Beksiński – fotografia artystyczna w Busku-Zdroju

Buska Galeria Sztuki - Willa Polonia 9 grudnia 2023 - 13 stycznia 2024 wstęp wolny https://www.facebook.com/galeriawillapolonia/

Odkryj niezwykłość fotografii Zdzisława Beksińskiego: wystawa w Buskiej Galerii Sztuki – Willi Polonia

Zdzisław Beksiński – fotografia artystyczna w Busku-Zdroju – Buska Galeria Sztuki – Willa Polonia serdecznie zaprasza na wyjątkową wystawę trwającą od 9 grudnia 2023 do 9 stycznia 2024 roku, w malowniczej przestrzeni Willi Polonia. Ta fascynująca prezentacja jest częścią XXVII Ogólnopolskiego Przeglądu Fotograficznego Ponidzie 2023, będącego hołdem dla dziedzictwa artystycznego Zdzisława Beksińskiego.

Nieodkryty świat Zdzisława Beksińskiego: fotografia artystyczna w malowniczej Willi Polonia – Buskiej Galerii Sztuki Willa Polonia

Wystawa skupia się na mniej znanym, ale równie inspirującym obszarze jego twórczości – fotografii artystycznej. Malownicza Willa Polonia, jedno z ważniejszych miejsc kulturalnych w regionie, stanowi idealne miejsce dla tej wyjątkowej prezentacji.

Zaproszenie do magicznego świata Zdzisława Beksińskiego: wstęp wolny na niezwykłą wystawę fotografii artystycznej

Zapraszamy miłośników sztuki, pasjonatów fotografii oraz mieszkańców regionu do udziału w tej niepowtarzalnej podróży przez świat artystycznych inspiracji Zdzisława Beksińskiego. Wstęp jest wolny, co sprawia, że każdy może być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, gdzie sztuka łączy się z historią. Przyjdźcie i czerpcie radość z fascynującego świata fotografii artystycznej!

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE