Halo Busko9Wydarzenia9Wystawy artystyczne9Wystawa Zbigniewa Miernika „Never Forever” w Busku-Zdroju
wystawa zbigniewa miernika w busku zdroju

Wystawa Zbigniewa Miernika „Never Forever” w Busku-Zdroju

Dom Zdrojowy w Busku-Zdroju 26 maja 2024 - 30 czerwca 2024 wstęp wolny https://www.facebook.com/tezniabusko

Zbigniew Miernik zaprasza na wystawę „Never Forever” w Busku-Zdroju

Miłośnicy sztuki z pewnością ucieszą się na wiadomość o kolejnej wystawie, która odbędzie się w Busku-Zdroju. Od 26 maja do 30 czerwca 2024 roku w przy tężni solankowej będzie można podziwiać prace Zbigniewa Miernika, znanego artysty tworzącego autorskie formy przestrzenne.

Miernik zachwyca widzów lekką formą przekazu, w której wykorzystuje trudne materiały. Jego prace są pełne emocji i skłaniają do refleksji nad otaczającym nas światem. Wystawa „Never Forever” to doskonała okazja, aby poznać twórczość tego wybitnego artysty i zanurzyć się w świecie jego wyobraźni.

warzywniak lobo

Wydarzenie rozpocznie się wernisażem, który odbędzie się 26 maja o godzinie 17:00. Będzie to doskonała okazja, aby spotkać się z artystą i wysłuchać jego opowieści o inspiracjach i procesie twórczym.

Wystawa „Never Forever” to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Busku-Zdroju w tym roku. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki do odwiedzenia Domu Zdrojowego i podziwiania wspaniałych prac Zbigniewa Miernika.

wystawa zbigniewa miernika w busku zdroju

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE