Halo Busko9Wydarzenia9Wystawy artystyczne9Wystawa Mieczysławy Miernik w Busku-Zdroju
Moje Aniołowo - wystawa w Busku-Zdroju

Wystawa Mieczysławy Miernik w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 20 grudnia 2023 - 2 lutego 2024 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Wystawa Mieczysławy Miernik w Busku-Zdroju – „Moje Aniołowo”

W sercu Buska-Zdroju, Buskie Samorządowe Centrum Kultury staje się miejscem magicznej podróży w świat sztuki dzięki wystawie prac Mieczysławy Miernik, zatytułowanej „Moje Aniołowo”. To wyjątkowe wydarzenie, które wabi miłośników sztuki do odkrywania delikatnych i pełnych emocji wizji artystki.

Talenty w Buskim Samorządowym centrum kultury

Hol Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, będący scenerią dla tego artystycznego spektaklu, przekształca się w przestrzeń, gdzie talent twórców ma szansę zabłysnąć. Wystawa „Moje Aniołowo” to nie tylko prezentacja indywidualnej kreatywności, ale także krok w stronę promocji sztuki oraz integracji społeczności w fascynującym świecie kultury.

Do kiedy będzie można oglądać dzieła w Buskim Samorządowym Centrum Kultury?

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości Buska-Zdroju do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury, aby zanurzyć się w magicznej atmosferze „Moje Aniołowo”. Ta wyjątkowa ekspozycja potrwa do 2 lutego 2024 roku, dając wystarczająco dużo czasu na czerpanie inspiracji z każdego dzieła, które ukazuje piękno sztuki w najwyższym wydaniu.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE