Halo Busko9Wydarzenia9Wystawy artystyczne9Wystawa prac Jacka Szostaka – malarstwo, rzeźba, rysunek
wystawa prac jacka szostaka

Wystawa prac Jacka Szostaka – malarstwo, rzeźba, rysunek

Gminne Centrum Kultury w Solcu Zdroju 19 stycznia 2024 - 16 lutego 2024 wstęp wolny https://gcksolec.naszgok.pl/ https://www.facebook.com/gcksolec

Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju zaprasza na wernisaż wystawy prac Jacka Szostaka. Otwarcie wystawy odbędzie się 19 stycznia o godzinie 17:00. Prace artysty będzie można podziwiać aż do 16 lutego.

Jacek Szostak to twórca o wszechstronnych zainteresowaniach. Maluje, rysuje, rzeźbi w drewnie i glinie. Jego prace są pełne piękna, harmonii i spokoju.

Na płótnach artysty dominują pejzaże, które przedstawiają uroki polskiej natury. Są to często sielskie widoki wsi i miasteczek, ale także krajobrazy pełne dramatycznych kontrastów. Obrazy Jacka Szostaka są pełne światła i koloru. Wykonywane są z wielką dbałością o szczegóły i rzemiosło.

Rysunki artysty są równie piękne i precyzyjnie wykonane. Często przedstawiają martwą naturę lub portrety bliskich osób. Jacek Szostak jest również utalentowanym rzeźbiarzem. Jego prace w drewnie i glinie zachwycają realistycznymi detalami i harmonią kompozycji.

Wernisaż wystawy Jacka Szostaka to doskonała okazja, aby poznać twórczość tego utalentowanego artysty. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających od 19 stycznia do 16 lutego w Gminnym Centrum Kultury w Solcu-Zdroju.

Jesteście fanami sztuki? Zapraszamy do zobaczenia innych wystaw artystycznych w naszym kalendarzu wydarzeń.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE