Halo Busko9Wydarzenia9Wystawy artystyczne9Wystawa Pejzaże Ponidzia – autorstwa Marka Masłowskiego
wystawa pejzaże ponidzia

Wystawa Pejzaże Ponidzia – autorstwa Marka Masłowskiego

Dom Zdrojowy w Busku-Zdroju 1 maja 2024 - 24 maja 2024 wstęp wolny https://www.facebook.com/tezniabusko

Wystawa Pejzaże Ponidzia – autorstwa Marka Masłowskiego

Dom Zdrojowy przy Tężni zaprasza miłośników sztuki i malowniczych krajobrazów Ponidzia na wystawę Marka Masłowskiego, która odbędzie się od 1 do 24 maja. Ekspozycja zatytułowana „Pejzaże Ponidzia” to wyjątkowa okazja, aby podziwiać obrazy tego utalentowanego artysty, inspirowane pięknem lokalnego regionu.

hotel zamek derslawa

Marek Masłowski, plastyk z wykształcenia i ogrodnik z zamiłowania, łączy w swojej twórczości pasję do natury z artystyczną wrażliwością. Jego prace, przedstawiające ponidziańskie pejzaże i kwiaty, zachwycają bogatą kolorystyką, dbałością o detale i emocjonalnym oddziaływaniem.

Wydarzenie to doskonała propozycja zarówno dla mieszkańców Buska-Zdroju, jak i turystów odwiedzających Ponidzie. Wystawa „Pejzaże Ponidzia” to niezapomniane wrażenia estetyczne i głębsze poznanie uroku tego wyjątkowego regionu.

wystawa pejzaże ponidzia
Źródło: Tężnia Busko-Zdrój

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE