Halo Busko9Wydarzenia9Wystawy artystyczne9Wystawa Małe Formy Rzeźbiarskie autorstwa Piotra Klamerusa
Wystawa Małe Formy Rzeźbiarskie autorstwa Piotra Klamerusa

Wystawa Małe Formy Rzeźbiarskie autorstwa Piotra Klamerusa

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 14 marca 2024 - 25 maja 2024 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Wystawa Małe Formy Rzeźbiarskie autorstwa Piotra Klamerusa

14 marca miał miejsce wernisaż wystawy Małe Formy Rzeźbiarskie autorstwa Piotra Klamerusa. Wystawę można obejrzeć w holu głównym Buskiego Samorządowego Centrum Kultury do 25 maja 2024 roku.

Busko 2 1

Piotr Klamerus

Piotr Klamerus jest artystą, który specjalizuje się w rzeźbie i scenografii. Był bliskim przyjacielem Wojtka Belona i ukończył Liceum Sztuk Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem. Jego prace cechuje wykorzystanie różnorodnych materiałów takich jak drewno, kamień i brąz, które w magiczny sposób tworzą unikalne kompozycje. Klamerus często czerpie inspirację z malowniczego krajobrazu rodzinnego Podhala, co przekłada się na jego dzieła, nadając im wyjątkowy charakter i głębię.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE