Halo Busko9Wydarzenia9Wystawy artystyczne9Kwiatowe Inspiracje – wystawy malarstwa
wystawa malarstwa kwiatowe inspiracje

Kwiatowe Inspiracje – wystawy malarstwa

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury 1 marca 2024 - 31 marca 2024 wstęp wolny https://psck.pl/ https://www.facebook.com/psckpinczow

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na wystawę Kwiatowe Inspiracje

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza do oglądania wystawy “Kwiatowe Inspiracje”. To niepowtarzalna okazja, aby podziwiać dzieła czterech utalentowanych artystek: Beaty Borek, Tamary Maj, Barbary Wnuk-Spirowskiej i Urszuli Lubczyńskiej-Gładkiej. Ich prace, pełne wrażliwości na piękno kwiatów i przyrody, zostały wykonane w różnorodnych technikach malarskich.

Wystawa jest świadectwem owocnej współpracy kulturalnej między sąsiednimi miastami. Po sukcesie prezentacji twórczości artystów z Jędrzejowa w Pińczowie oraz pińczowskich artystów w Jędrzejowie, teraz nadszedł czas na artystów z Buska-Zdroju.

hotel zamek derslawa

Wernisaż odbył się 23 lutego o godzinie 18:00 w Galerii Belweder. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki i estetyki do celebrowania talentu i piękna, które może zainspirować i wzbogacić nasze codzienne życie. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

img

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE