Halo Busko9Wydarzenia9Wystawy artystyczne9Wystawa grafik Magdaleny Nega w Domu Zdrojowym
Wystawa grafik Magdaleny Nega

Wystawa grafik Magdaleny Nega w Domu Zdrojowym

Dom Zdrojowy w kompleksie #TężniaBusko 2 kwietnia 2024 - 30 kwietnia 2024 , 10:00 - 20:00 https://www.facebook.com/tezniabusko

Wystawa grafik Magdaleny Nega w Domu Zdrojowym

Od 2 do 30 kwietnia mieszkańcy oraz miłośnicy sztuki będą mieli okazję podziwiać wyjątkową ekspozycję grafik autorstwa niezwykłej artystki, Małgorzaty Negi. Wystawa odbędzie się w Domu Zdrojowym w Busku-Zdroju zlokalizowanym przy buskiej tężni, gdzie prace artystki zabiorą nas w fascynującą podróż przez jej wyobraźnię.

reklama kregielnia chicago

Małgorzata Nega to autorka prac, które nie tylko zachwycają swoją estetyką, ale także mogą zadziwić i zainspirować każdego odwiedzającego. Jej prace to prawdziwa uczta dla zmysłów, a każda z nich jest pełna głębokich emocji i symboliki.

Jak sama artystka opisuje swoje dzieła: „Prace przedstawiają doczesną wędrówkę w poszukiwaniu energii życiowej.” To właśnie w tych słowach kryje się esencja jej twórczości. Poprzez wyjątkowe kompozycje, kolorystykę i detale, Nega ukazuje nam różnorodne aspekty ludzkiego doświadczenia, od uwieńczenia po odrodzenie, od miłości po opaczność.

Warto więc zatrzymać się na chwilę i pozwolić sobie na kontemplację tych inspirujących dzieł sztuki. Może to być doskonała okazja do refleksji nad własnym życiem oraz odkrywania nowych perspektyw i wartości.

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników sztuki do odwiedzenia wystawy Małgorzaty Negi w Domu Zdrojowym w Busku-Zdroju. To niezwykła okazja, by zanurzyć się w świat jej wyjątkowych grafik i doświadczyć magicznej podróży przez ludzką duszę.

wystawa grafik malgorzaty nega

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

źródło: Tężnia Busko-Zdrój

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE