Halo Busko9Wydarzenia9Wystawy artystyczne9Wystawa „Gorące Lato – Erotyka” w Galerii Sztuki Gromada
wystawa gorace lato erotyka 1

Wystawa „Gorące Lato – Erotyka” w Galerii Sztuki Gromada

Hotel Gromada 14 lipca 2024 - 5 września 2024

Wystawa „Gorące Lato – Erotyka” w Galerii Sztuki Gromada

Już wkrótce, 14 lipca 2024 roku o godzinie 17:00, w Galerii Sztuki Gromada w Busku-Zdroju odbędzie się wyjątkowy wernisaż zatytułowany „Gorące Lato Erotyka”. Wystawa, która potrwa do 5 września 2024 roku, zaprezentuje prace artystów z różnych części Polski, w tym ze Starachowic, Kielc, Buska-Zdroju, Pińczowa, Torunia, Bydgoszczy, Krakowa oraz Tarnowa.

palac w konarach reklama

Artyści podjęli temat w sposób poetycki, unikając dosłowności. W niektórych pracach tematyka jest przedstawiona wręcz abstrakcyjnie, gdzie nastrój, układ form, kolorystyka czy subtelne skojarzenia z ludzkim ciałem tylko sugerują temat wystawy. Kobiecy akt dominuje zarówno w fotografii, jak i w malarstwie. Finezyjne i wysublimowane akty, przedstawione na tle pięknej przyrody, przywołują biblijne obrazy raju, gdzie naga Ewa, otoczona bujną roślinnością, poruszała się bez wstydu, odczuwając jedność z naturą.

wystawa gorące lato - erotyka

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

źródło: Hotel Gromada

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE