Halo Busko9Wydarzenia9Wystawy artystyczne9Wystawa pokonkursowa „Palma Wielkanocna”
palma wielkanocna

Wystawa pokonkursowa „Palma Wielkanocna”

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 21 marca 2024 - 13 kwietnia 2024 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Wystawa pokonkursowa “Palma Wielkanocna”

Już od 21 marca do 13 kwietnia w Buskim Samorządowym Centrum Kultury będzie można podziwiać wystawę pokonkursową pt. „Palma Wielkanocna”. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć przepiękne palmy wielkanocne, które zostały wykonane przez mieszkańców Buska-Zdroju i okolic. Wernisaż wystawy odbędzie się 21 marca o godzinie 11:00.

Palmy do obejrzenia na wystawie

Na wystawie pokonkursowej będzie można zobaczyć palmy wykonane w różnych technikach i z różnych materiałów. Tradycyjne palmy z bazi i bukszpanu przeplatać się będą z palmami z bibuły, wstążek i innych materiałów.

reklama burger paka

Wystawa „Palma Wielkanocna” to nie tylko okazja do podziwiania pięknych palm, ale także do poznania tradycji związanych z Niedzielą Palmową. To również doskonała forma edukacji dla dzieci i młodzieży, która może poznać różne techniki tworzenia palm wielkanocnych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Buska-Zdroju i okolic do odwiedzenia wystawy pokonkursowej „Palma Wielkanocna”. Wystawa będzie czynna od 21 marca do 13 kwietnia w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. Wstęp wolny.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE