Halo Busko9Wydarzenia9Wystawy artystyczne9Noc Muzeów w Willa Polonia – Buska Galeria Sztuki!
noc muzeów

Noc Muzeów w Willa Polonia – Buska Galeria Sztuki!

Willa Polonia - Buska Galeria Sztuki 18 maja 2024 , 15:00 - 23:00 wstęp wolny https://www.facebook.com/galeriawillapolonia

Noc Muzeów w Willa Polonia – Buska Galeria Sztuki!

Już w sobotę, 18 maja, Willa Polonia – Buska Galeria Sztuki zaprasza na Noc Muzeów! To wyjątkowa okazja, by zanurzyć się w świecie sztuki i muzyki, odkryć na nowo magię tego miejsca i spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 15:00-23:00, oferując wszystkim odwiedzającym bogaty program pełen atrakcji.

hotel zamek derslawa

Dla miłośników sztuki przygotowano przedłużone godziny zwiedzania aktualnej wystawy „Buscy Artyści dla Buska”. Do godziny 23:00 będzie można podziwiać prace lokalnych twórców, odkrywając ich talent i różnorodność artystycznych wizji. To niepowtarzalna szansa, by poznać dorobek artystów z Buska-Zdroju i okolic, docenić ich kunszt i zgłębić inspiracje stojące za ich dziełami.

Wieczór uświetni koncert „Klasyka na Dobranoc” w wykonaniu Julii i Pawła Korepty. O godzinie 20:00 zapraszamy na wyjątkowe muzyczne doznanie w niepowtarzalnej scenerii Willi Polonia. Koncert to idealna propozycja dla wszystkich miłośników muzyki klasycznej, którzy chcą odprężyć się po tygodniu pełnym obowiązków i zanurzyć w atmosferze pełnej harmonii i piękna.

Willa Polonia – Buska Galeria Sztuki mieści się w pięknym, zabytkowym budynku przy Alei Adama Mickiewicza 7. Jest organizatorem wielu wystaw i wydarzeń kulturalnych.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

noc muzeów
noc muzeów

Źródło: Willa Polonia – Buska Galeria Sztuki

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE