Halo Busko9Wydarzenia9Wystawy artystyczne9Wystawa „Buscy Artyści dla Buska” w Galerii Sztuki Willa Polonia
buscy artyści dla buska

Wystawa „Buscy Artyści dla Buska” w Galerii Sztuki Willa Polonia

Buska Galeria Sztuki - Willa Polonia 26 kwietnia 2024 - 19 czerwca 2024 wstęp wolny https://www.facebook.com/galeriawillapolonia/

Buscy Artyści dla Buska – wyjątkowa ekspozycja prezentująca dorobek lokalnych twórców

Już 26 kwietnia w Galerii Sztuki Willa Polonia w Busku-Zdroju odbędzie się wernisaż wystawy „Buscy Artyści dla Buska”. To wyjątkowa okazja, aby podziwiać dzieła sztuki stworzone przez utalentowanych artystów związanych z miastem i jego okolicami.

Wystawa prezentuje różnorodność technik, stylów artystycznych i mediów, od tradycyjnego malarstwa po nowoczesne instalacje. Artyści poruszają szeroki wachlarz tematów, od codziennego życia i lokalnych krajobrazów po sfery duchowe i emocjonalne.

reklama kregielnia chicago

Wśród uczestników wystawy znajdziemy zarówno doświadczonych twórców, jak i młodych artystów wnoszących świeżość do lokalnej sceny kulturalnej: Beata Borek, Barbara Wnuk-Spirowska, Stanisław Przodo, Olga Hnatyszak-Mysliwiec, Michalina Kulpa, Małgorzata Nega, Urszula Marzec, Lidia Sajdak, Joanna Kwiatkowska, Jacek Szostak, Piotr Kaleta, Grzegorz Kielesiński, Konrad Wawro.

Sztuka jako siła łącząca społeczność – „Buscy Artyści dla Buska” w Galerii Sztuki Willa Polonia

„Buscy Artyści dla Buska” to nie tylko prezentacja dorobku artystycznego, ale również hołd złożony talentowi i pasji, które są integralną częścią życia kulturalnego miasta. Wystawa pokazuje, jak sztuka może być siłą, która łączy społeczność, inspiruje do refleksji i staje się nośnikiem wspólnych wartości, historii i tradycji.

Zapraszamy na wernisaż wystawy „Buscy Artyści dla Buska” i do odkrywania piękna sztuki

Wernisaż wystawy odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 18:00 w Galerii Sztuki Willa Polonia. Ekspozycja potrwa do 19 czerwca 2024 roku. O oprawę muzyczną podczas wernisażu zadba Paweł Korepta.

Kuratorem wystawy jest dr. Ewa Wiśniewska-Zduniak

buscy artyści dla buska

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE