Halo Busko9Wydarzenia9Wystawy artystyczne9Ale sztuka! – wystawa prac uczestników amatorskiego ruchu artystycznego w Pińczowie
ale sztuka

Ale sztuka! – wystawa prac uczestników amatorskiego ruchu artystycznego w Pińczowie

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury 29 maja 2024 , 18:00 wstęp wolny https://psck.pl/

Ale sztuka! – wystawa prac uczestników amatorskiego ruchu artystycznego w Pińczowie

Już 29 maja o godz. 18:00 w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowa wystawa „Ale Sztuka!”, na której zaprezentowanych zostanie ponad 50 prac dzieci i młodzieży z grup plastycznych i ceramicznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego.

as busko

Ale sztuka! – uczta dla miłośników sztuki

Przygotowano prawdziwą ucztę dla miłośników sztuki! Będzie to niepowtarzalna okazja, by podziwiać bogactwo talentów i różnorodność artystycznych wizji młodych twórców. Młodzi artyści czerpali inspiracje z dzieł znanych mistrzów pędzla, takich jak Van Gogh, Picasso czy Monet, interpretując je na swój własny, niepowtarzalny sposób. Eksperymentowali również z różnymi stylami i technikami, sięgając po malarstwo, rysunek, rzeźbę i ceramikę.

Wystawa „Ale Sztuka!” to nie tylko prezentacja dorobku młodych artystów, ale również podsumowanie całorocznej pracy kółek plastycznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Będzie to również okazja do podziękowania wszystkim uczestnikom za ich niezwykłe zaangażowanie i pasję, z jaką oddają się tworzeniu sztuki.

ale sztuka
Źródło: Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE