Halo Busko9Wydarzenia9Wykłady9Zdrowotne właściwości miodów – prelekcja Mariusza Wędy w Busku-Zdroju
Zdrowotne właściwości miodów - prelekcja Mariusza Wędy

Zdrowotne właściwości miodów – prelekcja Mariusza Wędy w Busku-Zdroju

Dom Zdrojowy w kompleksie #TężniaBusko 23 maja 2024 , 15:30 wstęp wolny https://www.facebook.com/tezniabusko

“Zdrowotne właściwości miodów” – wykład właściciela Pasieki Kameduły

Fascynująca prelekcja pt. „Zdrowotne właściwości miodów”, którą poprowadzi specjalista – pan Mariusz Węda, właściciel Pasieki Kameduły w Kamedułach koło Buska-Zdroju, od ponad 30 lat zajmuje się pszczelarstwem. Wydarzenie odbędzie się w Domu Zdrojowym kompleksu Tężnia przy ulicy Waryńskiego 5 w Busku-Zdroju.

reklama fablen busko

Czego dowiemy się na spotkaniu?

Podczas prelekcji pan Mariusz Węda, ekspert w dziedzinie zdrowego stylu życia i naturalnych terapii, przedstawi niezwykłe właściwości miodów oraz ich pozytywny wpływ na zdrowie. Uczestnicy będą mieli okazję zgłębić tajniki tradycyjnych metod leczenia, opartych na naturalnych produktach, takich jak miód. Dowiedzą się, jakie składniki czynią miód nie tylko pysznym dodatkiem do potraw, ale również skarbnicą cennych substancji o korzystnym wpływie na organizm.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w prelekcji Mariusza Wędy, by wspólnie odkrywać sekrety zdrowotne miodów. Niech to będzie inspirujące spotkanie dla wszystkich poszukujących naturalnych rozwiązań dla swojego zdrowia i dobrej kondycji.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE