Halo Busko9Wydarzenia9Wydarzenia charytatywne9Jedziemy dla Orkiestry – finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jedziemy dla Orkiestry – finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

27 stycznia 2024 , 9:00 100 zł

Wydarzenie charytatywne dla wszystkich miłośników jazdy terenowej – finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zapraszamy wszystkich fanów jazdy terenowej na emocjonujący finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Ta wyjątkowa impreza, utrzymana w rodzinnej i turystycznej atmosferze, ma na celu połączenie świetnej zabawy z pomocą potrzebującym.

Przygotuj się na niezapomnianą podróż po malowniczych bezdrożach Ponidzia, gdzie trasa została specjalnie dostosowana, aby każdy posiadacz auta terenowego lub SUV-a z napędem 4×4 mógł bez problemu wziąć udział. To świetna okazja, aby przetestować możliwości swojego samochodu i jednocześnie świetnie się bawić.

Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wpłaty za uczestnictwo trafią bezpośrednio do puszek naszych zaangażowanych wolontariuszy. Wpisowe wynosi 100 zł, które z radością wrzucimy do puszek, wspierając inicjatywę.

Spotkajmy się 27 stycznia o godzinie 9:00 w Pińczowie (dokładne miejsce nie jest jeszcze znane), gotowi na niezapomnianą przygodę! Dołącz do nas, ciesz się świetną atmosferą, sprawdź umiejętności swojego pojazdu i przede wszystkim, wspólnie pomóżmy tym, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy!

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE