Halo Busko9Wydarzenia9Warsztaty9Voice Master – warsztaty wokalne z Agatą Kuliś w Pińczowie
warsztaty wokalne z agatą kuliś

Voice Master – warsztaty wokalne z Agatą Kuliś w Pińczowie

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury 12 kwietnia 2024 , 18:00 zapisy w sekretariacie

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na kwietniowe warsztaty wokalne z Agatą Kulis!

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na kwietniowe warsztaty wokalne z Agatą Kuliś! Warsztaty przeznaczone są dla osób w każdym wieku, które chcą rozwijać swoje umiejętności wokalne. Zajęcia obejmują emisję głosu, ćwiczenia oddechowe, pracę nad interpretacją piosenki, naukę budowania pewności siebie na scenie i możliwość wystąpienia przed publicznością.

reklama burger paka

Poprowadzi je Agata Kuliś – doświadczona krakowska wokalistka jazzowa, absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie, która współpracowała z wieloma znanymi muzykami.

Warsztaty odbędą się w dniach 12-13 kwietnia w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury. Ilość miejsc ograniczona a zapisać możesz się w sekretariacie Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury.

warsztaty wokalne z agatą kuliś

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

źródło: PSCK

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE