Halo Busko9Wydarzenia9Spotkania autorskie9Spotkanie autorskie z Marcinem Kydryńskim
Spotkanie autorskie z Marcinem Kydryńskim

Spotkanie autorskie z Marcinem Kydryńskim

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 22 maja 2024 , 18:00 30 zł https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Spotkanie autorskie z Marcinem Kydryńskim

Już 22 maja o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury odbędzie się spotkanie autorskie z Marcinem Kydryńskim – znanym reporterem, podróżnikiem, fotografem, autorem książek i nie tylko.

Marcin Kydryński to wieloletnia gwiazda radiowej Trójki, gdzie prowadził kultową audycję „Siesta”. Jest również autorem książek podróżniczych, m.in. „Upadek jest formą Lotu: Metro Na Broadwayu” czy „Chwila przed zmierzchem”, w których opisuje swoje fascynujące podróże.

chary trans baner

Poznajmy bliżej nietuzinkowego człowieka – spotkanie autorskie z Marcinem Kydryńskim

Podczas spotkania w Busku-Zdroju Marcin Kydryński opowie o swoich podróżach, pasjach i inspiracjach. Będzie to doskonała okazja do poznania bliżej tego nietuzinkowego człowieka i usłyszenia fascynujących historii z jego życia.

Bilety na spotkanie w cenie 30 zł dostępne są w kasie BSCK oraz online na stronie biletyna.pl

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE