Halo Busko9Wydarzenia9Spotkania autorskie9Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury – „Z głową w gwiazdach” – spotkanie z Karolem Wójcickim
Karol Wójcicki w PSCK - "Z głową w gwiazdach"

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury – „Z głową w gwiazdach” – spotkanie z Karolem Wójcickim

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury 19 grudnia 2023 , 17:30 wstęp wolny https://psck.pl/ https://www.facebook.com/psckpinczow

“Z głową w gwiazdach” – spotkanie z Karolem Wójcickim

9 grudnia pasjonaci astronomii mają niepowtarzalną szansę na kosmiczne przeżycie z Karolem Wójcickim, znanym miłośnikiem nocnego nieba, cenionym popularyzatorem astronomii, dziennikarzem naukowym i prezenterem telewizyjnym. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w siedzibie Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury, oferując uczestnikom niezapomniane wrażenia i fascynujące spojrzenie na tajemnice kosmosu.

Karol Wójcicki, twórca największego w Polsce fanpage’a astronomicznego „Z głową w gwiazdach” na Facebooku, poprowadzi wieczór, skupiając się na tematach związanych z pierwszą gwiazdką i sposobami jej odnalezienia na nocnym niebie. Uczestnicy będą mieli okazję zanurzyć się w fascynujący świat gwiazd i planet, odkrywając przy tym ciekawe fakty i historie związane z astronomią.

Spotkanie z Karolem Wójcickim obiecuje nie tylko być edukacyjne, ale także pełne pasji i entuzjazmu, którymi miłośnik nocnego nieba dzieli się ze swoją publicznością. To doskonała okazja dla każdego, kto pragnie poszerzyć swoją wiedzę o kosmosie, a jednocześnie spędzić fascynujący wieczór w towarzystwie eksperta w tej dziedzinie.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE