Halo Busko9Wydarzenia9Spotkania autorskie9Spotkanie z Januszem Leonem Wiśniewskim – pisarz, autorem powieści, zbiorów opowiadań czy książek dla dzieci!
Spotkanie z Januszem Leonem Wiśniewskim

Spotkanie z Januszem Leonem Wiśniewskim – pisarz, autorem powieści, zbiorów opowiadań czy książek dla dzieci!

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju 8 marca 2024 , 16:30 wstęp wolny https://www.biblioteka.busko.pl/ https://www.facebook.com/mgbpbusko

Spotkanie z Januszem Leonem Wiśniewskim w Busku-Zdroju!

Już 8 marca o godzinie 16:30 Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju zaprasza na wyjątkowe spotkanie z Januszem Leonem Wiśniewskim, cenionym pisarzem o bogatym dorobku literackim.

Spotkanie dla miłośników literatury i nie tylko

Spotkanie będzie znakomitą okazją do poznania twórczości autora takich bestsellerów jak „Samotność w sieci”, „Los powtórzony” czy „Bikini”. Będzie to również szansa na zadanie pytań o inspiracje, proces twórczy i plany na przyszłość.

hotel zamek derslawa

Spędź Dzień Kobiet w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Busku-Zdroju

Wydarzenie odbędzie się w Dniu Kobiet, co stanowi idealną okazję do podarowania bliskim wyjątkowego prezentu w postaci książki. Spotkanie z pewnością zainteresuje zarówno miłośników literatury, jak i osoby poszukujące ciekawych inspiracji.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE