Halo Busko9Wydarzenia9Spotkania autorskie9Spotkanie autorskie z Marią Pakulnis w Busku-Zdroju
spotkanie autorskie z marią pakulnis

Spotkanie autorskie z Marią Pakulnis w Busku-Zdroju

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju 8 maja 2024 , godz. 17:00 wstęp wolny https://www.biblioteka.busko.pl/ https://www.facebook.com/mgbpbusko

Spotkanie autorskie z Marią Pakulnis – „Moja nitka”

W dniu 8 maja o godzinie 17:00 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie z Marią Pakulnis, wybitną aktorką i pisarką. Podczas tego wydarzenia Maria Pakulnis przedstawi swoją najnowszą książkę, „Moja Nitka”, zapraszając czytelników do zgłębienia tajemnic swojej najnowszej historii. Będzie to również doskonała okazja do zdobycia autografu i dyskusji na temat wartości przedstawionych w najnowszym dziele artystki.

reklama burger paka

Spotkanie autorskie z Marią Pakulnis – Rozważania nad istotą życia w obliczu trudnych wyborów

„Moja Nitka” to poruszająca powieść, która opowiada o sile ludzkich więzi i odwadze w obliczu przeciwności losu. Maria Pakulnis z niezwykłą wrażliwością kreśli losy bohaterów, stawiających czoła trudnym wyborom i własnym słabościom. To opowieść pełna ciepła, mądrości i humoru, która skłania do refleksji nad istotnymi wartościami w życiu.

spotkanie autorskie z marią pakulnis
źródło: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE