Halo Busko9Wydarzenia9Spotkania autorskie9Aleksandra Imosa – prelekcja Pierwsze Święcone
Aleksandra Imosa - prelekcja Pierwsze Święcone

Aleksandra Imosa – prelekcja Pierwsze Święcone

Dom Zdrojowy w kompleksie #TężniaBusko 24 marca 2024 , 15:30 wstęp wolny https://www.facebook.com/tezniabusko

Aleksandra Imosa – prelekcja Pierwsze Święcone

Już 24 marca o godzinie 15:30 w Domu Zdrojowym w kompleksie #TężniaBusko odbędzie się wyjątkowa prelekcja Aleksandry Imosa zatytułowana „Pierwsze Święcone”. To doskonała okazja, aby poznać historię i tradycje związane z tym wyjątkowym świętem, a także zaczerpnąć inspiracji na wielkanocny stół.

Aleksandra Imos zabierze nas w podróż do przeszłości, odkrywając przed nami bogaty świat symboli i zwyczajów związanych z Wielkanocą. Poznamy znaczenie święconki, jej składniki i regionalne warianty. Dowiecie się również, jak dawniej obchodzono to święto w Polsce i jak te tradycje ewoluowały na przestrzeni lat.

montessori reklama

Inspiracja na wielkanocny stół

Prelekcja Aleksandry Imos to nie tylko podróż w czasie, ale także źródło inspiracji na wielkanocny stół. Autorka podzieli się sprawdzonymi przepisami na tradycyjne potrawy wielkanocne, a także zaprezentuje ciekawe pomysły na dekoracje i aranżację świątecznego stołu.

Zapraszamy wszystkich na prelekcję zatytułowaną Pierwsze Święcone

Prelekcja „Pierwsze Święcone” to doskonała propozycja dla każdego, kto chce poznać historię i tradycje związane z Wielkanocą, a także zaczerpnąć inspiracji na nadchodzące święta. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE