Halo Busko9Wydarzenia9Sport9XIII Ogólnopolski Turniej w Gimnastycznym Trójboju Sprawnościowym w Złotej
XIII ogolnopolski turniej w gimnastycznym trojboju sprawnosciowym 1

XIII Ogólnopolski Turniej w Gimnastycznym Trójboju Sprawnościowym w Złotej

Hala Sportowa w Złotej 9 marca 2024 , 10:00 wstęp wolny

Już 9 marca w Złotej odbędzie się XIII Ogólnopolski Turniej w Gimnastycznym Trójboju Sprawnościowym!

Hala Sportowa przy ulicy Parkowej 4 stanie się areną zmagań najlepszych zawodników z całej Polski. Start zaplanowano na godzinę 10:00.

Turniej to nie tylko rywalizacja sportowa, ale także prawdziwe święto gimnastyki i akrobatyki. Na wszystkich miłośników tych dyscyplin czekają pokazy w wykonaniu znakomitych sportowców i artystów, którzy znani są zarówno z występów w kraju, jak i za granicą.

reklama burger paka

Wyjątkowe gwiazdy zagoszczą podczas XIII Ogólnopolskim Turnieju w Gimnastycznym Trójboju Sprawnościowym w Złotej

Wśród gwiazd, które uświetnią wydarzenie, znajdą się: Daniel Barański – finalista Ninja Warrior, Oliwia Prędki – dwukrotna mistrzyni Polski w pole dance, Marcin Trzepizur – tancerz break dance/akrobata, Jadwiga Krowiak – artystka cyrkowa i tancerka akrobatyki, finalistka Mam Talent oraz Agnieszka Marczak – również finalistka Mam Talent. Dodatkowo, podczas turnieju zaplanowano występy dzieci z Zespołu Placówek Oświatowych w Złotej.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE