Halo Busko9Wydarzenia9Sport9V Piknik Strzelecki w Zwierzyńcu
V Piknik Strzelecki

V Piknik Strzelecki w Zwierzyńcu

Strzelnica w Zwierzyńcu 22 czerwca 2024 , 10:00 Wstęp wolny

Buskie Stowarzyszenie Pro Memoria zaprasza na V Piknik Strzelecki w Zwierzyńcu

Buskie Stowarzyszenie Pro Memoria zaprasza 22 czerwca do wzięcia udziału w V Pikniku Strzeleckim, na strzelnicy w Zwierzyńcu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i oferuje wiele atrakcji zarówno dla doświadczonych strzelców, jak i osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem.

mirage reklama

Podczas pikniku uczestnicy będą mieli okazję do szkolenia z obsługi broni pod okiem doświadczonych instruktorów. Dla chętnych przygotowano również możliwość oddania strzałów z różnego rodzaju broni, w tym także z broni historycznej, co z pewnością dostarczy wielu emocji. Ponadto, organizatorzy zaplanowali naukę pierwszej pomocy, co jest umiejętnością przydatną w każdych okolicznościach. Nie zabraknie także elementów integracyjnych – uczestnicy będą mogli delektować się kiełbaskami z rusztu oraz tradycyjną grochówką, co umili czas spędzony na pikniku.

warzywniak lobo

Podczas wydarzenia odbędzie się turniej strzelecki w konkurencjach pistolet-karabin. Uczestnicy będą brać udział w dwóch kategoriach. Młodziki 12-17 lat oraz Open od 18 roku życia.

Dla uczestników turnieju strzeleckiego przewidziano atrakcyjne nagrody i medale. Nagrody otrzymają zarówno zwycięzcy zajmujący I, II, i III miejsce, jak i najstarszy oraz najmłodszy uczestnik turnieju.

chary trans baner

Udział w pikniku jest całkowicie bezpłatny, a zapisy są jeszcze możliwe! Osoby zainteresowane udziałem powinny jak najszybciej zgłaszać swoje uczestnictwo pod numerem telefonu 508 580 402.

Organizatorzy zapewniają, że udział w pikniku to nie tylko możliwość rywalizacji w turnieju, ale przede wszystkim świetna zabawa i czas spędzony w doborowym towarzystwie. Nie przegapcie tej okazji do aktywnego spędzenia wolnego czasu w malowniczych okolicach Zwierzyńca!

Do zobaczenia na strzelnicy!

V Piknik Strzelecki w Zwierzyncu

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE