Halo Busko9Wydarzenia9Sport9Rajd rowerowy w ramach 161. rocznicy Powstania Styczniowego
Rajd rowerowy w ramach 161. rocznicy Powstania Styczniowego

Rajd rowerowy w ramach 161. rocznicy Powstania Styczniowego

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury 23 marca 2024 , 10:30 wstęp wolny https://psck.pl/ https://www.facebook.com/psckpinczow

Rajd rowerowy w ramach 161. rocznicy Powstania Styczniowego

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na rodzinny rajd rowerowy w ramach 161. rocznicy Powstania Styczniowego, który odbędzie się 23 marca 2024 roku. To doskonała okazja, aby połączyć sportową pasję z uczczeniem Powstania Styczniowego.

Dla kogo przeznaczony jest rajd rowerowy w ramach 161. rocznicy Powstania Styczniowego?

Rajd adresowany jest do wszystkich miłośników dwóch kółek, niezależnie od wieku i doświadczenia. Trasa ma charakter rekreacyjny, a jej pokonanie nie wymaga specjalistycznego przygotowania. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w rajdzie pod opieką osoby dorosłej. Zachęca się do zabrania ze sobą sztywnego kasku ze względów bezpieczeństwa.
Zbiórka uczestników odbędzie się o godzinie 10:30 na parkingu przy rondzie (koło obwodnicy) w Pińczowie. Start rajdu zaplanowano na godzinę 10:45.

reklama kregielnia chicago

Dodatkowe atrakcje podczas rajdu rowerowego w ramach 161. rocznicy Powstania Styczniowego

Dla wszystkich osób, które zapiszą się do 19 marca, przygotowano talony na poczęstunek ufundowany przez Urząd Miejski w Pińczowie. Udział w rajdzie to także doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu z rodziną i ludźmi z okolic.

Zapisy na rajd rowerowy w ramach 161. rocznicy Powstania Styczniowego

Zapisy na rajd rowerowy w ramach 161. rocznicy Powstania Styczniowego przyjmowane są online lub w kasie Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE