Halo Busko9Wydarzenia9Sport9Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2024
Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2024

Rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2024

Busko-Zdrój 21 marca 2024 - 30 czerwca 2024

Busko-Zdrój walczy o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2024!

Miłośnicy dwóch kółek w Busku-Zdroju mogą zacierać ręce! Miasto dołączyło do Aplikacji Aktywne Miasta, co oznacza start w zmaganiach o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2024. Rywalizacja zapowiada się niezwykle emocjonująco, a każdy kilometr wykręcony przez mieszkańców będzie miał znaczenie. Przygotowania do właściwej rywalizacji rozpoczęły się 21 marca i potrwają do 21 maja, jednak kilometry liczone do Pucharu Rowerowej Stolicy Polski zdobywać będzie można od 1 do 30 czerwca.

Aplikacja Aktywne Miasto – co to właściwie jest?

Aplikacja Aktywne Miasta to platforma, która promuje zdrowy i aktywny tryb życia. Umożliwia ona użytkownikom rejestrowanie swoich aktywności fizycznych, takich jak jazda na rowerze, bieganie czy spacery. Zebrane dane są następnie przeliczane i trafiają do puli danego miasta.

Busko-Zdrój staje na linii startu

Dołączenie Buska-Zdroju do Aplikacji Aktywne Miasta to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników rowerów w regionie. Nasze miasto słynie z malowniczych tras rowerowych i pięknych krajobrazów, które zachęcają do dwóch kółek. Teraz każdy przejechany kilometr będzie miał nie tylko pozytywny wpływ na zdrowie, ale również przyczyni się do zdobycia Pucharu Rowerowej Stolicy Polski.

Busko 2 1

Wyzwanie dla mieszkańców

Aby Busko-Zdrój mogło liczyć na sukces w rywalizacji, niezbędna jest mobilizacja wszystkich mieszkańców. Zachęcamy wszystkich do pobrania aplikacji Aktywne Miasta i rejestrowania swoich codziennych tras rowerowych. Pamiętajmy, że nawet krótki przejazd do pracy czy sklepu może mieć znaczenie dla końcowego wyniku.

Razem możemy więcej!

Wspólnym wysiłkiem możemy sprawić, że Busko-Zdrój stanie się Rowerową Stolicą Polski. Pokażmy innym, jak bardzo kochamy rowery i jak chętnie korzystamy z nich na co dzień. Dołącz do rywalizacji i zaproś do zabawy swoich znajomych!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE