Halo Busko9Wydarzenia9Sport9Młodzieżowa Liga Futsalu Świętokrzyskie w Busku-Zdroju
Młodzieżowa Liga Futsalu

Młodzieżowa Liga Futsalu Świętokrzyskie w Busku-Zdroju

Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy 3 marca 2024 , 12:00 wstęp wolny

Młodzieżowa Liga Futsalu Świętokrzyskie w Busku-Zdroju

Już w najbliższą niedzielę, 3 marca, hala sportowa w Busku-Zdroju stanie się areną zmagań młodych miłośników futsalu oraz miejscem emocjonującego meczu dorosłych w ramach 2 ligi futsalu.

BSF Busko-Zdrój, KKF Caffaro Kazimierza Wielka i Nida Pińczów zagrają przeciwko sobie w ramach Młodzieżowej Ligi Futsalu Świętokrzyskie!

Od godziny 12:00 będziemy śledzić zmagania drużyn U14 w grupie A Młodzieżowej Ligi Futsalu Świętokrzyskie. Na parkiecie zmierzą się ze sobą BSF Busko-Zdrój, KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka oraz Nida Pińczów. Zapowiada się zacięta rywalizacja i mnóstwo sportowych emocji.

warzywniak lobo

Zakończenie wydarzenia meczem dorosłych BSF Busko-Zdrój i KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka w ramach 2 ligi futsalu

Po zakończeniu rozgrywek młodzieży, o godzinie 18:00, na boisko wybiegną drużyny dorosłe. BSF Busko-Zdrój podejmie KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka w ramach 2 ligi futsalu. To spotkanie z pewnością dostarczy kibicom wielu emocji i sportowych wrażeń.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE