Halo Busko9Wydarzenia9Sport9IX Mistrzostwa Polski Juniorów U12 i U16 w Speedballu
Mistrzostwa Polski Juniorów w Speedballu

IX Mistrzostwa Polski Juniorów U12 i U16 w Speedballu

Hala Sportowa w Wiślicy 18 maja 2024 - 19 maja 2024 , 9:00 - 18:00 wstęp wolny

IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Speedballu w Wiślicy!

Już 18-19 maja Hala Sportowa w Wiślicy stanie się stolicą polskiego speedballu. Odbędą się tam IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Speedballu 2024, które zgromadzą najlepszych młodych zawodników z całego kraju.

Zawody będą otwarte dla zawodników w dwóch kategoriach wiekowych: U12 (urodzeni w 2012 roku i młodsi) oraz U16 (urodzeni w 2008 roku i młodsi). W każdej grupie wiekowej odbędą się osobne zawody dla dziewcząt i chłopców. Zawodnicy będą rywalizować w następujących konkurencjach: super-solo, single, dublet (kobiecy, męski i mieszany) oraz MIX-Relay.

as busko

IX Mistrzostwa Polski Juniorów w Speedballu – plan mistrzostw.

Sobota, 18 maja, rozpocznie się od rejestracji zawodników i oficjalnego otwarcia mistrzostw. Następnie odbędą się konkurencje super-solo U12 i U16, a także MIX-Relay U16. Po krótkiej przerwie obiadowej rozpoczną się mecze U12 i U16, które potrwają do godziny 18:00.

Niedziela, 19 maja, będzie kontynuacją meczów fazy grupowej singlowych i deblowych. Następnie odbędą się półfinały U12 i U16, a po przerwie obiadowej mecze o trzecie miejsce i finały. Uroczystość wręczenia nagród zaplanowano na godzinę 16:30, zakończenie mistrzostw na godzinę 18:00.

HALO BUSKO objęło wydarzenie patronatem medialnym!

mistrzostwa polski juniorów w speedballu

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE