Halo Busko9Wydarzenia9Sport9Derby w Nowym Korczynie! KS Wisła Nowy Korczyn – LKS Gród Wiślica
Derby LKS Gród Wiślica - KS Wisła Nowy Korczyn

Derby w Nowym Korczynie! KS Wisła Nowy Korczyn – LKS Gród Wiślica

Stadion w Nowym Korczynie 21 kwietnia 2024 , 15:00 5 złotych

Derby KS Wisła Nowy Korczyn – LKS Gród Wiślica w tę niedzielę!

Wyczekiwane starcie na boisku w Nowym Korczynie zbliża się wielkimi krokami, przynosząc lokalnej społeczności dreszcz emocji i gorączkę rywalizacji. Mowa oczywiście o nadchodzących derbach A Klasy grupy II, w których zagrają ze sobą KS Wisła Nowy Korczyn oraz LKS Gród Wiślica. Termin meczu ustalono na 21 kwietnia o godzinie 15:00, a oczekiwania kibiców są jak zawsze ogromne.

Busko 2 1

Aktualnie KS Wisła Nowy Korczyn zajmuje drugie miejsce w tabeli, z dorobkiem 30 punktów. Tracąc zaledwie jeden punkt do lidera, Nidy Oksa. Drużyna z Nowego Korczyna zamierza wykorzystać to starcie, by wejść na szczyt tabeli. Z drugiej strony, LKS Gród Wiślica, choć na szóstym miejscu, nie zamierza ustąpić bez walki. Zespół ten posiada na swoim koncie 20 punktów.

Ostatni mecz pomiędzy tymi dwoma drużynami miał miejsce 16 września i zakończył się remisem 1:1. Ta wyrównana konfrontacja tylko podsyca oczekiwania co do tego, co przyniesie nadchodzące starcie.

as busko

Derby KS Wisła Nowy Korczyn – LKS Gród Wiślica zawsze stanowią wyjątkowy moment dla lokalnej społeczności. Wszystko wskazuje na to, że nadchodzące derby A Klasy obfitować będą w niespodzianki, emocje i niezapomniane chwile. Warto być na stadionie w Nowym Korczynie 21 kwietnia o godzinie 15:00, by osobiście poczuć tę atmosferę i wesprzeć obie drużyny w walce o zwycięstwo.

Derby LKS Gród Wiślica - KS Wisła Nowy Korczyn

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE