Halo Busko9Wydarzenia9Sport9Buski Bieg Sylwestrowy 2023/2024 – przywitajmy nowy rok sportem
bieganie

Buski Bieg Sylwestrowy 2023/2024 – przywitajmy nowy rok sportem

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 31 grudnia 2023 , 11:00 30 zł https://www.facebook.com/BuskieBiegiSylwestrowe/?locale=pl_PL

Buski Bieg Sylwestrowy

W ostatni dzień roku, 31 grudnia o godzinie 11:00, wszyscy miłośnicy biegania mają możliwość udziału w wyjątkowym wydarzeniu – „Buski Bieg Sylwestrowy”. Wydarzenie rozpocznie się przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury, gdzie o godzinie 11:00 wystartuje. Trasa biegu poprowadzi przez malownicze miejsca Buska-Zdroju, ukazując piękno naszego regionu. 

Po zakończeniu biegu, wszyscy uczestnicy są serdecznie zaproszeni na ciepły posiłek, który będzie okazją do relaksu i dzielenia się wrażeniami z trasy. Chcemy, aby „Buski Bieg Sylwestrowy” był nie tylko sportowym wyzwaniem, ale również okazją do integracji i budowania wspólnoty. Każdy biegacz otrzyma pamiątkowy medal, który będzie świadectwem udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz kalendarz na rok 2024.

Składka na organizację wydarzenia wynosi 30 złotych – każdy uczestnik będzie musiał wpłacić kwotę podczas zapisów w dzień wydarzenia pod Buskim Samorządowym Centrum Kultury w Busku-Zdroju. 

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE