Halo Busko9Wydarzenia9Sport9Mecz w ramach 4 ligi świętokrzyskiej: ZKS Granat Skarżysko-Kamienna – AKS 1947 Busko-Zdrój
aks 1947 busko-zdrój

Mecz w ramach 4 ligi świętokrzyskiej: ZKS Granat Skarżysko-Kamienna – AKS 1947 Busko-Zdrój

Stadion w Skarżysku-Kamiennej 20 kwietnia 2024 , 16:00 10 złotych

AKS 1947 Busko-Zdrój zawalczy o utrzymanie pozycji wicelidera w wyjazdowym meczu z Granatem!

W najbliższą sobotę, 20 kwietnia o godzinie 16:00, piłkarze AKS 1947 Busko-Zdrój rozegrają kolejny mecz w ramach 24 kolejki IV Ligi. Tym razem nasi zawodnicy zmierzą się z ZKS Granat Skarżysko-Kamienna na wyjazdowym stadionie w Skarżysku Kamiennej.

hotel zamek derslawa

Ostatnie spotkanie na stadionie w Busku-Zdroju dostarczyło kibicom wielu emocji. Mecz, w którym AKS zremisował 2:2 z GKS Zio-Max Nowiny był niczym rollercoaster – pełen zwrotów akcji i dramatycznych momentów.

Mimo remisu, AKS 1947 Busko-Zdrój wciąż zajmuje drugą pozycję w tabeli IV Ligi i walczy o utrzymanie tego miejsca. Przed sobotnim meczem z Granatem posiada tyle samo punktów co Klimontowianka Klimontów oraz wyprzedza o 2 punkty Alit Ożarów, który w tej rundzie jest w bardzo dobrej formie.

aks 1947 busko-zdrój

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE