Halo Busko9Wydarzenia9Sport9I Buski Bieg Nocny – pierwsza edycja nocnego biegu
I Buski Bieg Nocny 2024

I Buski Bieg Nocny – pierwsza edycja nocnego biegu

Muszla koncertowa w Busku-Zdroju 27 kwietnia 2024 wstęp wolny

I Buski Bieg Nocny – nowe wydarzenie sportowe w kalendarzu Buska-Zdroju

Klub sportowy Athletics Busko-Zdrój zaprasza na pierwszy w swoim rodzaju I Buski Bieg Nocny, który odbędzie się 27 kwietnia 2024 roku. To nie tylko wyzwanie sportowe, ale przede wszystkim niezapomniana nocna podróż przez urokliwe zakątki miasta.

Wydarzenie to obiecuje uczestnikom nie tylko test wytrzymałości i szybkości, ale również możliwość zobaczenia Buska-Zdroju w nowym świetle. Biegacze przebiegną przez alejki oświetlone latarniami, a dźwięki nocnego życia będą towarzyszyć im na każdym kroku, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

hotel zamek derslawa

Dzięki wsparciu Powiatu Buskiego wydarzenie to będzie całkowicie bezpłatne dla uczestników. Jednak limit uczestników będzie wynosił 150 osób. Klub Athletics Busko-Zdrój stara się o pozyskanie sponsorów, jeśli się uda, liczba osób w miarę możliwości zostanie zwiększona.

Każdy uczestnik otrzyma lampkę LED, która nie tylko zapewni bezpieczeństwo, ale i stworzy niesamowite wizualne spektakl.

Klub Athletics Busko-Zdrój zachęca firmy i osoby prywatne do wsparcia I Buskiego Biegu Nocnego

Athletics Busko-Zdrój wzywa lokalne firmy i osoby prywatne do wsparcia tego wyjątkowego wydarzenia. Współpraca może przybrać różne formy – od wsparcia rzeczowego po finansowe. Każdy wkład pomoże uczynić I Buski Bieg Nocny niezapomnianym doświadczeniem.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

I Buski Bieg Nocny

źródło: KS Athletics Busko-Zdrój

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE