Halo Busko9Wydarzenia9Spektakle9Związek otwarty w reż. Bartłomieja Nowosielskiego
Związek otwarty

Związek otwarty w reż. Bartłomieja Nowosielskiego

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury 12 kwietnia 2024 , 18:00 80 zł

Związek otwarty – sztuka teatralna reż. Bartłomieja Nowosielskiego

Dario Fo, noblista z 1997 roku, wraz z żoną Franką Rame, stworzył „Związek otwarty” – sztukę teatralną, która kpi z małżeństwa, przedstawiając różnice między płciami. Ich autentyczne spojrzenie na małżeństwo przekazuje humorystycznie, ale i przemyślanie, że życie we dwoje to życie pełne paradoksów. Sztuka skupia się na tytułowym związku otwartym, gdzie małżonkowie są sobie niewierni, korzystając ze stereotypów o naturze mężczyzn i kobiet. Para rzuca światło na zabawę i trudności życia we dwójkę. Jako małżeństwo ujawniają, że otwarty związek może działać tylko z jednej strony – po stronie mężczyzny, unikając przeciągu, czyli napięcia, które może prowadzić do komplikacji w związku. „Związek otwarty” to humorystyczna podróż przez małżeństwo, pełna sprzeczności i fascynujących odkryć.

reklama burger paka

Spektakl ten został wyreżyserowany przez Bartłomieja Nowosielskiego i zostanie odegrany przez niego samego wraz z żoną – Eweliną Kudeń-Nowosielską w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE