Halo Busko9Wydarzenia9Spektakle9Spektakl „Związek Otwarty” w Busku-Zdroju
spektakl związek otwarty w busku-zdroju

Spektakl „Związek Otwarty” w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 18 lipca 2024 , 18:00 od 70 zł https://www.bsck.busko.pl https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Spektakl „Związek Otwarty” Bartłomieja Nowosielskiego w Buskim Samorządowym Centrum Kultury

Serdecznie zapraszamy na spektakl „Związek Otwarty”, który odbędzie się 18 lipca 2024 roku o godzinie 18:00 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. To wyjątkowe wydarzenie teatralne to farsa w stylu komedii dell’arte, której autorami są Dario Fo, laureat Literackiej Nagrody Nobla z 1997 roku, oraz jego żona, Franka Rame.

warzywniak lobo

„Związek Otwarty” to brawurowa satyra na instytucję małżeństwa, pełna humoru i żonglerki stereotypami dotyczącymi natury kobiet i mężczyzn. Tytułowy „nowoczesny” związek otwarty to relacja wolnych – czyli niewiernych sobie – małżonków, co prowadzi do licznych komicznych i zaskakujących sytuacji. Twórcy, jako małżeństwo, oferują autentyczny i przenikliwy wgląd w tematykę relacji małżeńskich, co sprawia, że widzowie z pewnością znajdą w nim elementy, z którymi mogą się utożsamić.

restauracja gosciniec zamek derslawa

Spektakl porusza kwestię otwartych związków i ich wad, przedstawiając je w sposób lekki i zabawny. Główna zasada w tej komedii brzmi: jeśli otwarty związek ma funkcjonować, może być otwarty tylko z jednej strony – po stronie mężczyzny. Bo gdy związek otwiera się z obu stron, powstaje przeciąg!

Spektakl jest reżyserowany przez Bartłomieja Nowosielskiego, który również wystąpi na scenie obok Eweliny Kudeń-Nowosielskiej.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by zobaczyć „Związek Otwarty” w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. Bilety dostępne są w kasie centrum oraz online. Do zobaczenia 18 lipca o godzinie 18:00!

związek otwarty w busku-zdroju

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE