Halo Busko9Wydarzenia9Spektakle9Stroik z jajem! – warsztaty rękodzieła w Pińczowie
Warsztaty rękodzieła w Pińczowie

Stroik z jajem! – warsztaty rękodzieła w Pińczowie

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury 13 marca 2024 , 17:15 20 zł https://psck.pl/ https://www.facebook.com/psckpinczow

Stwórz swój niepowtarzalny stroik – warsztaty rękodzieła w Pińczowie

W środę, 13 marca o godzinie 17:15 w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbędą się wyjątkowe warsztaty rękodzieła pt. „Stroik z jajem!”. To doskonała okazja, aby przed Świętami Wielkanocnymi stworzyć własne, niepowtarzalne dekoracje świąteczne. Podczas warsztatów uczestnicy poznają tradycyjne techniki zdobienia jajek, a także nauczą się tworzyć z udziałem nich piękne stroiki.

Busko 2 1

Dla kogo są warsztaty rękodzieła w Pińczowie?

Zapisy są na warsztaty są już dostępne w sekretariacie PSCK. To doskonała okazja, aby zanurzyć się w świat zapachów i uwolnić swoją wyobraźnię. Koszt uczestnictwa wynosi jedynie 20 zł, co sprawia, że oferta ta jest nie tylko inspirująca, ale również dostępna dla każdego. Nie przegap szansy na chwilę relaksu i odkrycia tajemniczych zapachów.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE