Halo Busko9Wydarzenia9Spektakle9Warsztaty aromaterapii w Pińczowie
Warsztaty aromaterapii

Warsztaty aromaterapii w Pińczowie

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury 6 marca 2024 , 17:15 20 zł https://psck.pl/ https://www.facebook.com/psckpinczow

Daj się ponieść wyobraźni – warsztaty aromaterapii

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na warsztaty aromaterapii, które odbędą się 6 marca o godzinie 17:15. To doskonała okazja, aby stworzyć prezent bliskim nam osobom. Każdy będzie miał możliwość wykonania zapachowego mydełka, zapachowej kuli czy soli do kąpieli.

chary trans baner

Zapisy na warsztaty aromaterapii

Zapisy są na warsztaty są już dostępne w sekretariacie PSCK. To doskonała okazja, aby zanurzyć się w świat zapachów i uwolnić swoją wyobraźnię. Koszt uczestnictwa wynosi jedynie 20 zł, co sprawia, że oferta ta jest nie tylko inspirująca, ale również dostępna dla każdego. Nie przegap szansy na chwilę relaksu i odkrycia tajemniczych zapachów.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE